BETA - MIĘDZYZDROJE
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - MIĘDZYZDROJE. Powrt na stron gwn
Strona gwna

Jesteś 29810
gościem
na naszej stronie


OFERTA

Zapraszamy do skorzystania w okresie całego roku (centralne ogrzewanie) z pokoi i apartamentów, a także w okresie maj - wrzesień z rodzinnych domków campingowych naszego

Ośrodka Wczasów Rodzinnych w Międzyzdrojach
ul.Zwycięstwa 9
tel. (091) 328 00 99

 

Pokoje z balkonem


W pokoju znajduje się wersalka i tapczanik, szafa ubraniowa, stół i krzesła, półki wiszące. W każdym pokoju jest odbiornik radiowy i TV oraz lodówka i czajnik elektryczny, zastawa stołowa, szklanki i sztućce w ilości niezbędnej dla 2 osób. Pokoje są ogrzewane.Do dyspozycji Gości są dwa studia łazienkowe (kabina natryskowa, umywalki) oraz toalety.

Apartamenty


W każdym apartamencie jest duży pokój (24 m2), łazienka z natryskiem i toaleta oraz kuchnią wyposażoną w lodówkę, kuchenkę, szafki ze zlewozmywakiem i zestaw naczyń, sztućców. W pokoju są dwie wersalki oraz tapczanik lub fotel rozkładany, stół jadalny, krzesła, toaletka, wieszak i szafa ubraniowa. Na wyposażeniu pokoju jest odbiornik radiowy i TV. Apartamenty ogrzewane.

Domki campingowe


Każdy domek jest dwupokojowy, z łazienką (wc, natrysk, umywalka) i aneksem kuchennym w pełni wyposażonym w zastawę stołową, czajnik elektryczny, lodówkę i kuchenkę.


Więcej zdjęć i informacji pod adresem strony

www.beta-turystyka.tk

MIĘDZYZDROJE - BETA MIĘDZYZDROJE - BETA MIĘDZYZDROJE - BETA

CENNIK
CENY DOMKI: DO KOŃCA CZERWCA W CENIE DO 140ZŁ/DOBA,
DO KONCA SIERPNIA 190ZŁ/DOBA
-10%RABAT PRZY POBYCIE POWYŻEJ 10DNI.
APARTAMENTY CENY TAK SAMO JAK DOMKI
POKOJE 2 OS. W SEZONIE 85ZŁ/DOBA
POZA SEZONEM OD 35ZŁ/DOBA.

W POBLIU
Do promenady 300m przez park przy MDK.Do plaży 400m(zejście przy Amber Baltic lub przy Molo).Do Zagrody Żubrów ok 1200m.Do punktu widokowego Gosań około 3km.Do Jeziorka Turkusowego w Wapnicy około 6km.

Copyright 2000 - 2021 | Zaloguj |